Historie

Firma Sirius Computers vznikla v březnu roku 1998 jako sdružení fyzických osob. V roce 2003 se přerodila na Sirius Computers, s.r.o. Kapitál firmy je ryze český. Jsme firma s mladým a dynamickým personálem, který klade dobro firmy a zákazníka před svoje osobní zájmy.

Svým personálním obsazením a materiálním vybavením zaručuje společnost Sirius Computers skutečně odborné a profesionální služby. Pracovníky společnosti jsou odborníci s bohatými zkušenostmi v mnoha oblastech poradenství i praxe. Neustálou péčí o své lidské zdroje společnost garantuje kvalitu služeb poskytovanou svým klientům. Naše pracovní nasazení nemá v oblasti IT konkurenci.

Díky velice dobrým vztahům s mnoha hlavními dovozci hardwaru do ČR a díky minimalizaci nákladů, jsme schopni Vám nabídnout jedny z nejnižších cen na trhu. Prodáváme pouze věci, kterým věříme a víme, že mají nízkou reklamovatelnost. Značky typu Manli, PC Chips, Abit u nás nehledejte. Víme, že jsou poruchovější než ostatní.

I přes každoroční propad cen výpočetní techniky se nám daří zvyšovat obrat každý rok o několik miliónů. Díky naší poctivé práci, kterou oceňuje čím dál více klientů. Přidejte se k nim i Vy.

1998 – v březnu vznikl Sirius jako sdružení fyzických osob. Začínáme s kapitálem 30.000 Kč, máme jen internetové stránky.

1999 – na žádost naších zákazníků a k jejich obrovské spokojenosti zavádíme servis za měsíční paušál.

2000 – otevíráme první kamenný obchod na adrese Zenklova 416/213. V rekonstruované přístavbě po OPBH.

2001 – začínáme opravovat monitory a rozšiřujeme náš technický tým. Začínáme prodávat na splátky.

2002 – poprvé v historii firmy překračujeme roční obrat 10 miliónů korun. Získáváme čím dál více velkých podniků.

2003 – měníme právní formu na společnost s ručením omezeným. Vedou nás k tomu daňové důvody, forma fyzické osoby není již pro společnost naší velikosti výhodná. Díky transformaci na s.r.o. získáváme více státních zakázek a vyhráváme výběrová řízení. Rovněž pro zkvalitnění služeb a rychlejší odbavování servisních zakázek investujeme nemalé peníze do technického vybavení.

2005 – Navázána spolupráce se zástupci firmy Sun Microsystems. Distribuujeme VMWare.

2006 – Otevíráme novou prodejnu na adrese Zenklova 1795/212, na staré adrese nám již bylo těsno. Otevíráme nový internetový obchod na vysoké úrovni. První dodávky počítačů Apple.

2007 – Zakoupena prodejna na adrese Zenklova 1795/212.

2008 – Náš nejúspěšnější rok. Začínáme podporovat Zajíčka na koni o.s.

2009 – Slavná ekonomická krize zasáhla i nás. Přežili jsme a jsme silnější.

2010 – Vynikající rok. Sirius se specializoval na podporu firem a stavby PC pro hráče. Náš servis se opět rozrostl.